صفحات روکش ‌دار گچی

صفحات روکش‌دار گچی (پنل گچی)

صفحات روکش‌دار گچی (پنل گچی) در ساختارهای سقف کاذب، دیوار جداکننده، دیوار پوششی و پوشش‌های محافظ در برابر حریق استفاده می‌شود. کی‌پلاس نوع‌های مختلف صفحات روکش‌دار گچی (پنل گچی) را معرفی می‌کند.

محصولات پنل گچی کی‌پلاس شامل صفحاتی با هسته‌ی گچی است که سطح و لبه‌های طولی آن‌ها با کاغذ مخصوص پوشانده شده‌اند و هر کدام مشخصات و عملکرد ویژه‌ای دارند.

صفحات روکش‌دار گچی در چهار نوع تولید می‌شوند: گچی ساده، مقاوم در برابر رطوبت، مقاوم در برابر حریق، مقاوم در برابر حریق و رطوبت.

مشاهده تمامی محصولات پنل گچی

پنل گچی ساده (RG یا GKB)

 پنل‌های گچی ساده به طور عمومی در سیستم‌های ساخت و ساز خشک (مانند دیوارهای جداکننده، دیوارهای پوششی و سقف‌های کاذب) مورد استفاده قرار می‌گیرند. این صفحات دارای روکش کرم رنگ می‌باشند.

پنل گچی مقاوم در برابر رطوبت (MR یا GKBI)

پنل‌هایی هستند که گچ تشکیل دهنده‌ی آن‌ها با مواد مقاوم در برابر رطوبت ترکیب شده است. پنل‌های گچی مقاوم در برابر رطوبت در فضاهای مرطوب (مانند آشپزخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی) مورد استفاده قرار می‌گیرند. این صفحات دارای روکش سبز رنگ می‌باشند.

پنل گچـی مقاوم در برابر حریق (FR یا GKF)

پنل های گچی حاوی الیاف شیشه و مقاوم در برابر حریق (FR یا GKF)، با روکش صورتی رنگ، یکتا هستند. این پنل ها در مناطقی که به محافظت در برابر آتش سوزی نیاز است، مانند پوشش ستون ها و تیرهای فولادی، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پنل گچی مقاوم در برابر حریق و رطوبت (FM یا GKFI)

همچنین پنل های گچی حاوی الیاف شیشه و مقاوم در برابر حریق و رطوبت (FM یا GKFI)، با روکش سبز رنگ، یکتا هستند. این پنل ها در محیط هایی که به طور همزمان به مقاومت در برابر حریق و رطوبت نیاز است، مانند چاه های تأسیساتی، مورد استفاده قرار می‌گیرند.