سقف کاذب کناف و جدید ترین طرح های مدرن

سقف کاذب آن هم از نوع کناف امروزه در دکوراسیون داخلی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. برای محیط زندگی یا کار شما از زیبایی و دلنشینی برخوردار شود اغلب پیشنهاد میشود که از طرح ها و مدل های منحصر به فرد استفاده کنید.  طرح ها و مدل های زیر طرح هایی هستند که میتوانید از آن ها ایده بگیرید.

شما میتوانید با استفاده از کناف دور تا دور سقف خود را بپوشانید و با استفاده از لامپ های هالوژنی جلوه ی تازه تری به محل سکونت یا کار خود بدهید. با این کار روشنایی به صورت یکسان در سرتاسر خانه پخش میشود و زیبایی خاصی به محیط میدهد.

سقف کاذب کنافیا برای مثال می توانید در مرکز اتاق کنفرانس شرکت خود بالای میز اصلی از سقف کناف استفاده کنید تا بتوانید از روشنایی کافی و همچنین یک جلوه شیک داشته باشید.

سقف کاذب کنافیا میتوانید با استفاده از طرح های مستطیل شکل و استفاده از رنگ های مختلف فضای گرم تری خلق کنید و هم از زیبایی آن لذت ببرید.

سقف کاذب کناف | لنالند

همچنین طرح های دایره ای شکل که با کمی خلاقیت میتوانید به آن ها طرح های جذاب تری بدهید و آن را از سادگی خارج کنید.

شما میتوانید با استفاده از یک لوستر در مرکز سقف و استفاده از کناف برای دور تا دور ساختمان یک جلوه شیک و فوق العاده زیبا خلق کنید که در عین سادگی بسیار کاربردی است.

یا اگر به فضاهای شلوغ تر علاقه دارید با استفاده از ترکیب رنگ ها و نور یک جلوه زیبا به خانه بدهید تا هم از زیبایی آن استفاده کنید و هم نور مورد نیاز خود را به دست آورید.

طرح های کناف بسیار متنوع هستند و هرکس میتواند براساس سلیقه ای که دارد طرحی جذاب و منحصر به فرد برای خود خلق کند. البته به یاد داشته باشید که همیشه برای نصب از تیم های مجرب و با سابقه استفاده کنید تا در هنگام نصب دچار مشکل نشوید. همچنین استفاده از جنس مرغوب بسیار در دوام عمر کار تاثیر دارد پس به این موضوع هم دقت کنید.

شما از اینجا میتوانید درباره مزایا و معایب سقف و دیوار کاذب کناف بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *