طراحی داخلی

طراحی داخلی
طراحی داخلی
طراحی داخلی
طراحی داخلی
طراحی داخلی
طراحی داخلی
طراحی داخلی
طراحی داخلی
طراحی داخلی
طراحی داخلی
طراحی داخلی

طراحی داخلی دکوراسیون

در زبان فارسی ، دکوراسیون به معنی چیدمان می باشد . حال زمانی که این واژه را بکار می بریم ، منظورمان چیدمان منزل یا محیط کار است . امروزه دکوراسیون داخلی به دلیل طراحی جذاب ، تنها در خانه ها اجرا نمی شود بلکه در اماکنی از جمله ، محل کار ، هتل ، مغازه ، فروشگاه و … نیز اجرا می شود . جهت ایجاد فضای دل انگیز و زیباتر شدن منزل یا محل کار از طراحی داخلی استفاده می شود . امروزه می توان حتی فضای کوچک و نقلی خانه های ساختمانی را با مشاوره متخصصین لنالند ، بهینه سازی کرد و جلوه آن را با ایجاد هماهنگی بین رنگ ها ، وسایل و اجزا زیبا و جذاب کرد .

در اکثر خانه های ایرانی ، وسایلی وجود دارد که مخصوص ایرانیان می باشد ، برای همین یک سبک مجزا برای طراحی و دکوراسیون داخلی منازل ایرانی در نظر گرفت . این سبک در بیشتر نقاط جهان به کار می رود و دارای قدمت و اصالت می باشد . استفاده از فرش و پرده هایی با سبک ایرانی همچنین ستون های بلند و ایوان مرتفع از مهم ترین ویژگی های این سبک می باشد .

در دکوراسیون داخلی ، چیدمان و وسایل مناسب انتخاب شده بطوری که مکمل یک دیگر باشند و محیط را زیبا کنند . اکثر افراد تصور می کنند که دکوراسیون داخلی تنها مربوط به سلیقه افراد می باشد اما باید بدانید که در دکوراسیون داخلی نکات و قوانینی وجود دارد که درصورت رعایت شدن نه تنها موجب زیبا شدن ، بلکه موجب کاهش هزینه نیز می شوند .